- Hoşgeldiniz - Sitemizde 11 Kategoride 117 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

YENİ ŞUBE BİNAMIZIN AÇILIŞINI YAPTIK

18 Şubat 2018 - 562 kez okunmuş
Ana Sayfa » Afişler»YENİ ŞUBE BİNAMIZIN AÇILIŞINI YAPTIK
YENİ ŞUBE BİNAMIZIN AÇILIŞINI YAPTIK

 

Eğitim İŞ İstanbul 5 No’lu Şube olarak Güneşli’de yer alan yeni Şube Binamızın  açılışına Birleşik Kamu İş Yönetiminden Mehmet Balık ve Hasan Kütük , Eğitim İş Merkez Yönetim Kurulundan  Ebru Sungar,  Bilal Şener ve Hüseyin Kara ve çeşitli illerden gelen başkanlarımız Ahmet Cangı, Adem Yıldırım, Cem Ok, Emine Çalık , Şükrü Balun , Oğuz Akkaş açılışımıza katıldılar.

Birleşik Kamu İş Başkanı Mehmet BALIK, ve Hasan Kütük , Eğitim İş Merkez Yönetim Kurulundan  Ebru Sungar,  Bilal Şener ve Hüseyin Kara ile Şube başkanımız Hakan UZUN  birlikte kurdele keserek şubenin açılışını yaptılar. Açılışın ardından Şube başkanımız Hakan UZUN yaptığı konuşmada  şubenin tüm üyelerimize ve sendikamıza hayırlı olmasını dileyerek açılışımıza katılan, çiçek gönderen, iyi dileklerini ileten tüm misafirlere teşekkür etti.

Yeni binamızın sendikamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diler, şube açılışımıza katılan ve katılamadıkları halde gönül birlikteliği ile yanımızda olan üye ve dostlarımıza ayrıca  tüm konuklarımıza teşekkür ederiz.

Yaşasın Eğitim İş
Yaşasın Birleşik Kamu-İş
Yaşasın Örgütlü Mücadelemiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

İlgili Terimler :